Brighton 1 Bedroom Near Beach & Lanes Sleeps 3

  • 37 μ²

Το διαμέρισμα Brighton 1 Bedroom Near Beach & Lanes Sleeps 3 απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από τον σιδηροδρομικό σταθμό Brighton και μόλις 600 μέτρα από το Ενυδρείο SEA LIFE Brighton. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.

Το διαμέρισμα παρέχει πλυντήριο για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Στο κατάλυμα υπάρχει κουζίνα όπου οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους.

Το Βασιλικό Περίπτερο του Μπράιτον απέχει σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα και η North Laine είναι σε απόσταση μόλις 10 λεπτών με τα πόδια. Επίσης το Πάρκο Preston βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. Το διαμέρισμα Brighton 1 Bedroom Near Beach & Lanes Sleeps 3 απέχει σχεδόν 600 μέτρα από τον σταθμό του τελεφερίκ Brighton Zip Line.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Brighton 1 Bedroom Near Beach & Lanes Sleeps 3
The Lanes Penthouse Large Terrace & Style & Sea View
Τιμή μόνο για κινητά

The Lanes Penthouse Large Terrace & Style & Sea View

7.6
Καλό 12 σχόλια
10 μ από το κατάλυμα
USD 1564 USD 1408
ανά νύχτα
Hazelnut Seafront One Bedroom Bn1Gre29
Τιμή μόνο για κινητά

Hazelnut Seafront One Bedroom Bn1Gre29

5.5
Αξιοπρεπές 2 σχόλια
22 μ από το κατάλυμα
USD 990 USD 891
ανά νύχτα
Stylish 1 Bed Apt Central Brighton Private Garden Sleeps 6
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish 1 Bed Apt Central Brighton Private Garden Sleeps 6

9.5
Εξαιρετικό 4 σχόλια
56 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Γκάτγουικ ΛοΝδίΝου
    43 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Brighton railway station
    1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:00
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Brighton 1 Bedroom Near Beach & Lanes Sleeps 3;
      Το διαμέρισμα Brighton 1 Bedroom Near Beach & Lanes Sleeps 3 βρίσκεται κοντά σε SEA LIFE Brighton.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Brighton 1 Bedroom Near Beach & Lanes Sleeps 3;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Brighton 1 Bedroom Near Beach & Lanes Sleeps 3 περιλαμβάνουν Πάρκο Preston, Brighton Royal Pavilion καθώς και Εμπορική Περιοχή North Laine.
    • ❓
      Στο το διαμέρισμα Brighton 1 Bedroom Near Beach & Lanes Sleeps 3 προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Brighton 1 Bedroom Near Beach & Lanes Sleeps 3 περιλαμβάνουν Donatello και English's of Brighton και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Το διαμέρισμα Brighton 1 Bedroom Near Beach & Lanes Sleeps 3 προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, το διαμέρισμα Brighton 1 Bedroom Near Beach & Lanes Sleeps 3 προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Γκάτγουικ ΛοΝδίΝου
    43 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Brighton railway station
    1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Brighton 1 Bedroom Near Beach & Lanes Sleeps 3

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο